Izvēlne
Pirkumu Grozs

Amix Kofeīns ar Taurīnu 90 caps

Amix Kofeīns ar Taurīnu 90 caps


Izmantojot AMIX Caffeine 200mg ar Taurīnu, jūs varat uzlabot treniņu efektivitāti, uzlabojot ķermeņa spēka potenciālu. Kofeīns un taurīns tā pamatnē palielina ķermeņa enerģijas lādiņu, palīdzot uzlabot tā veiktspēju un izturību, kā arī palīdz labāk koncentrēties. Pateicoties šim sporta uzturam, jūs nenogursiet līdz treniņa beigām un pat varēsit atrast spēku, lai veiktu pāris papildu komplektus vai palielinātu kopējo treniņa ilgumu.


AMIX kofeīns 200 mg ar taurīnu:


200 mg kofeīna katrā porcijā;
Ar pievienotu taurīnu;
Palīdz uzlabot sniegumu un izturību;
Palīdz cīnīties ar nogurumu;
Uzlabo koncentrēšanos.


Palieliniet veiktspēju / uzlabojiet koncentrāciju / novērsiet nogurumu


Daudzi pētījumi ir saistījuši kofeīna uzņemšanu pirms treniņa ar uzlabotu izturību un sniegumu slodzes laikā. Kofeīns stimulē vielmaiņu, radot apstākļus labākai tauku sadedzināšanai un enerģijas atbrīvošanai, kas galu galā tiek tērēta gan fiziskās, gan garīgās veiktspējas uzturēšanai. Tas ietekmē arī koncentrēšanos, tāpēc vingrinājumu izpildes tehnika un to secība ir pareiza. Un, kad jūs jūtat pastāvīgu spēka pieplūdumu, un nav koncentrēšanās problēmu, tad nogurums nepāriet.


Sirds un smadzeņu darbības uzlabošana


Tā kā taurīns galvenokārt atrodas sirds audos un smadzenēs, tam ir pozitīva ietekme uz šo orgānu darbību. Laba sirds darbība un laba koncentrēšanās ir saistīta ar pietiekamu taurīna līmeni.


Skābekļa patēriņa / antioksidantu aizsardzības optimizācija


Daudzi pētījumi liecina, ka taurīns palīdz organismam patērēt vairāk skābekļa, kas ir galvenais izturības avots. Taurīnam kā sēru saturošai aminoskābei piemīt spēcīgas antioksidanta īpašības. Tas aizsargā šūnas no brīvo radikāļu radītiem bojājumiem, kas novērš daudzu sirds un asinsvadu sistēmas un smadzeņu slimību attīstību.


AMIX kofeīns 200 mg ar taurīnu


Ieteikumi 200 mg AMIX kofeīna lietošanai kopā ar taurīnu:
Paņemiet vienu kapsulu apmēram 45 minūtes pirms fiziskās aktivitātes.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !