Izvēlne
Pirkumu Grozs

OstroVit Chondroitin 60 Tabletes

ostrovit-chondroitins
-7 %

Ostrovit Chondrotiin 60 Tabletes

OstroVit hondroitīns palīdz stiprināt skrimšļus un locītavas. Ar katru porciju jūs saņemsiet 800 mg hondroitīna sulfāta. Hondroitīns ir vērtīga daudzu mūsu ķermeņa saistaudu sastāvdaļa. Īpaši daudz to ir  skrimšļos un kaulos.


Hondroitīns palīdz stiprināt un atjaunot skrimšļus. Tādējādi tas uzlabo locītavu funkcijas, kuru darbs ir atkarīgs no skrimšļa stiprības un elastības. Kad skrimšļi ir veseli, locītavas tiek aizsargātas no nobrāzumiem. Tā rezultātā fiziskās aktivitātes tiek uzturētas veselīgā līmenī - bez iekaisuma procesiem un sāpēm. Turklāt hondroitīns stimulē sinoviālā šķidruma ražošanu, kas baro skrimšļus.


Hondoitīns :


  • 800 mg hondroitīna sulfāta porcijā
  • Stiprina un atjauno skrimšļus
  • Novērš locītavu nobrāzumus
  • Locītavu amortizācijai


Porcijas izmērs: 1 tablete - 800mg hondroitīna

Porcijas iepakojumā : 60


Ieteikumi lietošanai OstroVit Chondroitin: Lietojoet pa vienai tabletei katru dienu no rīta.


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !