Izvēlne
Pirkumu Grozs

OstroVit Vitamīns C 90 Tabletes

OstroVit Vitamīns C 90 Tabletes -Ostrovit
OstroVit Vitamīns C 90 Tabletes -Ostrovit
-38 %
OstroVit Vitamīns C 90 Tabletes -Ostrovit
OstroVit Vitamīns C 90 Tabletes -Ostrovit

OstroVit Vitamīns C 90 Tabletes


OstroVit  Vitamīns C Tabletes - šajā produktā nav noslēpumu, un viss jau ir pateikts tā nosaukumā. Sastāvā ir tikai viens komponents, proti, Vitamīns C jeb askorbīnskābe.

Protams, C vitamīns ir atrodams daudzos pārtikas produktos, visbiežāk augļos un dārzeņos. Bet mēs visi zinām, ka, palielinoties fiziskajām aktivitātēm, paātrinās arī metabolisms, tāpēc mums ikdienas uzturā Vitamīna C deva ir par mazu, turklāt C vitamīns ir ūdenī šķīstošs,tāpēc liela daļa no Vitamīna C tiek noskalota līdz ar tualetes apmeklējumu.

Ir vērts atcerēties, ka mūsu ķermenis spēj absorbēt daudz vairāk C vitamīna nekā ir parastajos produktos, un tas nebūs veltīgi. Jūs palielināsiet izturību pret slimībām un kopumā stiprināsiet savu imunitāti. C vitamīns ir spēcīgs antioksidants un novērš priekšlaicīgu ķermeņa šūnu oksidāciju. C vitamīns ir tieši iesaistīts arī kolagēna veidošanā, tāpēc tas var pozitīvi ietekmēt jūsu saišu un ādas stāvokli.

Sastāvs:

C vitamīns (askorbīnskābe) 1000 mg uz porciju

Porcijas Lielums : 1 Tablete
Porcijas vienā iepakojumā: 90
Iepakojums: 90 tabletes.

Ieteicams lietot 1 porciju (1 tablete) dienā pirms brokastīm.


Informācija par alergēniem: produkts var saturēt olas, pienu, vēžveidīgos, soju, riekstus zemesriekstus un glutēnu.


Brīdinājums:Uzglabājiet temperatūrā līdz 25°C vēsā un sausā vietā, kas nav pakļauta saules gaismai. Nelietojiet produktu, ja Jūs esat stāvoklī, ārstējaties vai barojat bērnu ar krūti. Produkts nav paredzēts bērniem. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Glabāt bērniem nepieejamā vietā! Ražotājs nenes atbildību par jebkādiem bojājumiem, kas radušies nepareizas lietošanas vai uzglabāšanas laikā.


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !