Izvēlne
Pirkumu Grozs

Carb Blocker 90 caps

Carb Blocker 90 caps


AMIX  CarbBlocker ir drošs, efektīvs, pilnīgi dabisks svara regulētājs, kas īpaši izstrādāts, lai veicinātu apetītes mazināšanos un bloķētu ogļhidrātu kompleksa uzsūkšanos organismā. AMIX  CarbBlocker satur 10 novatoriskas sastāvdaļas, pamatojoties uz balto pupiņu ekstrakta StarchLite revolucionāro efektu.

StarchLite ir ūdeni saturošs balto pupiņu ekstrakts (Phaseolus vulgaris) smalka un viendabīga pulvera veidā. Tas ir īpaši paredzēts patērētājiem, kas vēlas samazināt cieti saturošu pārtikas produktu (maizes, kartupeļu, makaronu, cepumu...) kaloriju ietekmi.

CitriMax HCA ir dabīgs ekstrakts, kas iegūts no Garcinia Cambogia augļu kaltētas mizas. HCA samazina ogļhidrātu daudzumu, kas tiek pārvērsts par taukiem, un šī iemesla dēļ vairāk ogļhidrātu var tikt uzkrāti kā glikogēns jūsu muskuļos. Tā rezultāts ir palielināts enerģijas līmenis un samazināta apetīte.
Caralluma Fimbriata ir lietots Indijas lauku reģionos gadsimtiem ilgi kā pārtika, kas cita starpā spēj apslāpēt izsalkumu un apetīti, kā arī veicina izturību.

Gymnema Silvestre tradicionāli ir izmantots Indijā gadsimtiem ilgi, un pētījumos ir pierādīts, ka tas veicina veselīgu glikozes vielmaiņu, regulējot insulīna sekrēciju un aktivitāti, kā arī uzlabojot aizkuņģa dziedzera funkciju.

Chitosan ir pilnīgi dabiskas šķiedras, kas iegūtas no vēžveidīgo bruņām.
Tās piesaista taukus, ogļhidrātus un cukurus, samazinot kaloriju uzsūkšanos.

L-carnitine (L-karnitīns) spēlē būtisku lomu organisma enerģētiskajā vielmaiņā. L-karnitīns ir nepieciešams, lai izmantotu enerģiju no taukiem un palīdzētu transportēt taukus uz mitohondrijiem.

Yerba Mate izmanto augu medicīnas sistēmā visā Dienvidamerikā kā tonizējošu līdzekli, diurētiķi un stimulantu, lai mazinātu nogurumu, nomāktu apetīti un veicinātu kuņģa funkciju. Daudzi savienojumi, kas atrodami Yerba Mate, ir līdzīgi tiem, kas atrodami tējā, tostarp polifenols, tannis un ksantīna alkaloīdi.

Cinnulin PF ir patentēts un klīniski pārbaudīts kanēļa ekstrakts. Cinnulin PF veicina veselīgu glikozes vielmaiņu un cukura līmeni asinīs.

Bioperine ir standartizēts ekstrakts no Piper nigrum L (melno piparu) vai Piper longum L (garo piparu) augļiem. Tas satur 95 procentus piperīna. Bioperine ievērojami uzlabo dažādu uztura bagātinātāju biopieejamību, palielinot to uzsūkšanos.

Chromium (hroms) ir mikroelements, kas var cieši sadarboties ar insulīnu, lai veicinātu glikozes nokļūšanu šūnās. Hroms samazina tieksmi pēc saldumiem.
Ieteicamā lietošana: lietojiet vienu kapsulu divas reizes dienā 15 minūtes pirms jūsu divām galvenajām ēdienreizēm (pusdienām un vakariņām). Ja jūs lietojas ēdienu ar augstu ogļhidrātu vai cietes saturu, tad varat lietot divas kapsulas divas reizes dienā. Uzdzeriet lielu daudzumu ūdens.

Supplement Facts:

Serving size: 2 capsules

Amount per Serving                                                                     

StarchLite® (Phaseolus vulgaris - white bean extract)

500 mg

CitriMax® (Contains 100 mg of Hydrocitric Acid)

200 mg

Caralluma Fimbriata (Min. 25% Pregnane Glycosides)

200 mg

Gymnema Silvestre (Standardized for 75% Gymnemic Acid)

150 mg

Chitosan (Exoskeleton of crustaceans)

100 mg

L-Carnitine Tartrate (Standardized for 68% L-Carnitine)

100 mg

Yerba Mate Extract

100 mg

Cinnulin PF® (Aqueous Cinnamon Extract)

50 mg

BioPerine® (Standardized for 95 % Piperine)

50 mg

Chromium (As chromium picolinate)

200 mcg (500 %*) 

* DNRV - Daily Nutrient Reference Value

StarchLite® is a registered trademark of the Pharmachem Laboratories, Inc.. CitriMax® is


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Aizsardzības kods
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !