Izvēlne
Pirkumu Grozs

Amix Osteo želatīns Kolagēns MSM 400 kaps

Amix Osteo želatīns Kolagēns MSM 400 kaps
Izpārdots

Amix Osteo želatīns Kolagēns MSM 400 kaps


AMIX OsteoGelatine + MSM komplekss palīdz uzturēt saistaudu izturību, lai nekas netraucētu jūsu fiziskajām aktivitātēm. Tas ir izgatavots, pamatojoties uz hidrolizētu kolagēnu, kas ir visu saistaudu galvenā strukturālā sastāvdaļa. Saitēm, skrimšļiem, mugurkaula diskiem, kauliem un zobiem ir nepieciešams kolagēns, lai tie būtu stipri. Tas atrodas ādā un asinsvadu sieniņās, tādēļ, nodrošinot sevi ar to, jūs joprojām uzlabojat ādas stāvokli un uzturat asinsvadu elastību. Produkts satur arī metilsulfonilmetānu (MSM), kas kā sēra avots ir iesaistīts kolagēna šķiedru veidošanā.


AMIX OsteoGelatine + MSM priekšrocības:

  • Pamatā hidrolizēts kolagēns un MSM;
  • Piedalās kolagēna veidošanā;
  • Savienojošās ierīces izturībai;
  • Aizsargā locītavas no bojājumiem;
  • Uzlabo balsta un kustību aparāta stāvokli;
  • Stingrai ādai;

Spēcīgs savienojošais aparāts / kolagēna veidošanās

AMIX OsteoGelatine + MSM ir hidrolizēta kolagēna un metilsulfonilmetāna avots. Tās galvenais uzdevums ir kolagēna ražošana, kas ir visu saistaudu galvenā sastāvdaļa. Bet tieši saistaudi - saites un skrimšļa audi - padara mūsu fizisko aktivitāti ērtu. Skrimšļa audi, kas apšuvuši locītavu virsmu, pasargā viņus no nodiluma un bojājumiem un pagarina viņu dzīvi. Saites ir nepieciešamas papildu kaulu locītavām, kā arī piedalās locītavu locīšanā un pagarināšanā.

Tādēļ, piešķirot ķermenim vairāk kolagēna, jūs ne tikai nostiprināt saistaudus, bet arī uzlabojat fiziskās aktivitātes un padarāt tās uzticamākas. Tas jums palīdzēs ar hidrolizētu kolagēnu kā galveno saistaudu sastāvdaļu, kā arī metilsulfonilmetānu kā sēra avotu, kas ir iesaistīts kolagēna šķiedru veidošanā.

Stingrāka āda / elastīgi asinsvadi


Kolagēns ir atrodams ne tikai saistaudos. Tas arī veido ādas skeletu un ir asinsvadu sastāvdaļa. Pateicoties viņam, mūsu asinsvadi paliek elastīgi, un āda ilgāk saglabā elastību un jaunību. Tādēļ šis produkts jums palīdzēs cīņā pret ādas novecošanos, kā arī asinsvadu slimību profilaksē.


Ieteikumi AMIX OsteoGelatine + MSM lietošanai:


Lietojiet 6-10 kapsulas katru dienu, vēlams tukšā dūšā.

Porcijas vienā iepakojumā:400 kapsulas - 66 porcijas.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !