Izvēlne
Pirkumu Grozs

Antioksidanti

Brand: Amix Nutrition Model: Amix
Original Curcuminoids formula with BioPerine®, Green Tea and Coffee.Green Day® Curcum-IN® Rapid contains patented composition of three Curcuminoids, boosted by Green Tea extract and Green Coffee Bean Extract. For normal digestion there is also BioPerine® which besides helps to enhance the bioa..
18,00€
Bez nodokļa:18,00€
Brand: KFD Nutrition Model: KFD
KFD ALA 90 TabALA skābe jeb alfa-liposkābe ir dabiski sastopams organiskais ķīmiskais savienojums, kas klasificēts kā piesātināta taukskābe. Tas var veikt daudzas ļoti svarīgas funkcijas cilvēka ķermenī.Pirmkārt, ALA uzdevums ir efektīvi pārveidot pārtiku enerģijā un tādējādi palielināt patērētās pā..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Brand: Ostrovit Model: Ostrovit
OstroVit Astaxanthin Forte is a top-quality dietary supplement containing natural astaxanthin extract. It was created for people for whom health, youthful appearance and well-being are a special priority. Contains 90 portions in the packageIn the form of easy-to-swallow capsules1 serving = 1 c..
13,40€
Bez nodokļa:11,07€
Brand: Ostrovit Model: Ostrovit
OstroVit Lecithin 70 caps 1200mgLecitīns ir fosfolipīdu maisījums, kura sastāvā ir divi galvenie savienojumi – inozitols un fosfatidilholīns, kas piedalās arī nervu impulsu pārnesē nervu šūnās un nervu sistēmas regulācijā. Lecitīns ir viens no fosforskābes avotiem. Tas ir mielīna pamatsastāv..
8,57€
Bez nodokļa:7,08€
Brand: Ostrovit Model: OstroVit Pharma
OstroVit Pharma Elite Q10 ir visaugstākās kvalitātes uztura bagātinātājs mīksto gēlu kapsulās, kas izstrādāts, pamatojoties uz koenzīmu Q10 ubikinona formā.Koenzīms Q10 rodas katrā mūsu ķermeņa daļā, īpaši mitohondrijos, kur tiek ražota enerģija. Miokarda šūnās ir visaugstākā koncentrācija. Cilvēka ..
9,52€
Bez nodokļa:7,87€
Brand: Ostrovit Model: Ostrovit
OstroVit Ubichinon Koenzīms  Q10 60 kapsulas OstroVit Ubichinon (koenzīms) Q10 ir uztura bagātinātājs, kas ir oksidēta koenzīma Q10 forma - tas var būt divās formās - ubihinolā (reducētā formā) un ubichinonā (oksidētajā formā). Koenzīms Q10 ir viens no svarīgākajiem dabā atr..
13,25€
Bez nodokļa:10,95€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !