Izvēlne
Pirkumu Grozs

Amix Super Omega 3 Zivju eļļa 180 caps

Amix Super Omega 3 Zivju eļļa 180 caps
Izpārdots

Amix Super Omega 3 Zivju eļļa 180 caps


  • 1000 mg zivju eļļas uz porciju
  • Sirds veselība
  • Nervu sistēmas un smadzeņu darbības uzturēšana
  • Acu veselība
  • 180 porcijas

Omega Taukskābes Super omega 3 no Amix ir lielisks produkts, kas piemērots dažādiem mērķiem, neatkarīgi no tā, vai Jūs veidojiet muskuļu masu vai dedziniet taukus, vai vispārējai ķermeņa veselībai.

Amix super omega 3 ir neaizstājamo taukskābju EPA un DHA piegādātājs, kas ir būtiskas sastāvdaļas optimālai veselībai, šūnu integritātei, ieskaitot muskuļu šūnas.

Šis produkts sastāv tikai no rūpīgi atlasītām un pārbaudītām eļļām. Produkts nesatur kaitīgus piemaisījumus (pesticīdus un PCB), kā arī smagos metālus.

Diemžēl daudzu cilvēku uzturā trūkst pārtikas produktu, kas kalpo kā veselīgu taukskābju piegādātāji. Tāpēc to trūkums var izraisīt vairākas hroniskas slimības, tostarp sirds un asinsvadu slimību.

Tāpēc Amix Nutrition izstrādā plašu uztura bagātinātāju  klāstu ar augstu klvalitāti un augstiem ražošanas standartiem tehnoloģijam, ieskaitot Amix Super Omega 3 zivju eļļu , lai apmierinātu mūsu vajadzības un saglabātu veselību.
Ieteikumi Amix Super Omega 3 zivju eļļa lietošanai: Lietojiet kā ikdienas uztura bagātinātāju, 1 līdz 3 mīkstās želejas kopā ar ēdienreizi.


Brīdinājums: Uzglabājiet temperatūrā līdz 25°C vēsā un sausā vietā, kas nav pakļauta saules gaismai. Nelietojiet produktu, ja Jūs esat stāvoklī, ārstējaties vai barojat bērnu ar krūti. Produkts nav paredzēts bērniem.Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Glabāt bērniem nepieejamā vietā! Ražotājs nenes atbildību par jebkādiem bojājumiem, kas radušies letošanas vai uzglabāšanas laikā.Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !