Izvēlne
Pirkumu Grozs

OstroVit Pharma Liver Aid 90 caps

OstroVit Pharma Liver Aid 90 caps
PĒRKOT 2 UN VAIRĀK
LABĀKĀ CENA LATVIJĀ
ĀTRA IZSŪTĪŠANA/PIEGĀDE
IZSŪTAM TAJĀ PAŠĀ DIENĀ
DĀVANA
KATRAM PASŪTĪJUMAM

OstroVit Pharma Liver Aid - efektīvs sabiedrotais cīņā par veselīgām aknām


OstroVit Pharma Liver Aid ir pareizi izvēlētu, standartizētu augu un vielu komplekss, kura sinerģiska mērķis ir palielināt noslogoto aknu ikdienas darbību, uzlabot to detoksikācijas funkcijas, atbalstīt atjaunošanos un aizsargfunkcijas. Rūpējieties par aknām, rūpējieties par labāku rītdienu savam ķermenim, veselībai un labsajūtai.


Piena dadžu sēklu ekstrakts - piena dadzis, kas standartizēts līdz 80% silimarīna, ieskaitot 30% silibīnu un izosilibīnu, kas ir pazīstams ar tā labvēlīgajām īpašībām, lai uzlabotu aknu darbību. Tas aizsargā kuņģa gļotādu, atbalsta detoksikācijas funkcijas un aizsargā aknu šūnas vai hepatocītus, kas ir īpaši pakļauti, lietojot NSPL, pārmērīgi lietojot alkoholu un citus toksīnus.

Kurkuma sakneņu ekstrakts - standartizēts 95% kurkuminoīdu, ne tikai atbalsta pareizu asinsriti un kardioprotektīvās funkcijas, bet arī uzlabo mūsu lielākā orgāna, t.i., aknu, funkcijas.

Artišoka lapu ekstrakts - standartizēts līdz 5% kinarīna, uzrāda hepatoprotektīvus efektus, t.i., aizsargā mūsu aknu šūnas, regulē lipīdu līmeni asinīs un regulē glikozes-insulīna metabolismu.

Melno piparu augļu ekstrakts - standartizēts līdz 95% piperīna, uzlabo gremošanu un palielina asins plūsmu, kā rezultātā tiek uzlabota asins piegāde mūsu orgāniem, tādējādi uzlabojot to darbību.

N-acetilcisteīns (NAC) - ir viena no vielām, kas veltīta aknām. Tas atbalsta aknu aizsardzības un detoksikācijas funkcijas, kā arī aktīvi piedalās vissvarīgākā mūsu ķermeņa tripeptīda, t.i., glutationa, kas spēlē vissvarīgākās ķermeņa antioksidanta funkcijas, sintēzē.


Holīns - holīns (šajā gadījumā bitartrāta forma) ir organisks ķīmisks savienojums, pazīstams arī kā B4 vitamīns, ko galvenokārt izmanto tā kognitīvo stimulējošo īpašību dēļ (viena no vissvarīgākajiem neirotransmiteru tieša pārveidošana acetilholīnā) vai kā līdzekli aknām veselība, kas spēj samazināt tauku aknu uzkrāšanos, tās hronisko iekaisumu, cirozi vai hiperholesterinēmiju.


L-glutationa - reducētā formā. Tas neitralizē brīvos radikāļus, darbojoties kā radikāls akceptors. Tas tiek sintezēts katrā mūsu ķermeņa šūnā un palīdz attīrīt aknas.


B6 vitamīns - p-5-p vai piridoksāla 5-fosfāta formā. Tas ir labākais bioloģiski pieejamais B6 vitamīna veids mūsu ķermenim. Tas atbilst fizioloģisko funkciju okeānam un atbalsta to, un tam ir izšķiroša nozīme visu mūsu ķermeņa orgānu pareizā darbībā.
Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Aizsardzības kods
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !