Izvēlne
Pirkumu Grozs

Aknu un Nieru Veselība

Brand: Amix Nutrition Model: Amix
Curcum-IN / Kurkumīns Rapid 60 capsKurkuma ir ingveru dzimtas ģints. Daudzu šai ģintij piederošo augu saknes un kāti satur ēteriskās eļļas un dzeltenos pigmentus, un tos izmanto ne tikai kulinārijas, bet arī medicīniskiem nolūkiem. Tos kultivē, lai iegūtu garšvielas un zāles. Augs izceļas ar iegaren..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Brand: Amix Nutrition Model: Amix
HepaCor® ProtectorFood Supplement. 90 capsules.  Amix™ HepaCor® Protector is a food supplement designed specially to support purification, digestion and liver health, with the correct doses of the highest quality ingredients such as   Acetyl-L-Carnitine, Silym..
28,00€
Bez nodokļa:23,14€
KFD Milk Thistle 100 kaps
Izpārdots
Brand: KFD Nutrition Model: KFD
KFD Milk Thistle 100 kapsSilimarīns (piena dadzis) aktivizē aknas, paātrina jaunu šūnu veidošanos un šī vissvarīgākā orgāna atjaunošanos. Piena dadža efektivitāte ir zinātniski pierādīta. Tas stimulē žults veidošanos un to zvadīšanu.Labvēlīgi iedarbojas hepatīta, cirozes un citu aknu slimību ārstēša..
14,00€
Bez nodokļa:11,57€
Liver Cleanse 100 caps
Izpārdots
Brand: Amix Nutrition Model: Amix
Liver Cleanse cps.Food SupplementAmix™ Liver Cleanse is an unique complex of herbal extracts and vitamins specially designed by AMIX™. Amix™ Liver Cleanse contains herbals as Silymarin, Alfalfa, Extract from the Grape Seed, Dandelion, Garlic, Burdock and Vitamins as B1, B2, B3..
18,80€
Bez nodokļa:15,54€
Brand: Ostrovit Model: OstroVit Pharma
OstroVit Pharma Liver Aid - efektīvs sabiedrotais cīņā par veselīgām aknāmOstroVit Pharma Liver Aid ir pareizi izvēlētu, standartizētu augu un vielu komplekss, kura sinerģiska mērķis ir palielināt noslogoto aknu ikdienas darbību, uzlabot to detoksikācijas funkcijas, atbalstīt atjaunošanos un aizsarg..
12,06€
Bez nodokļa:9,97€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !