Izvēlne
Pirkumu Grozs

Aksesuāri

Amix shaker 600 ml
Izpārdots
Brand: Amix Nutrition Model: Amix
600 ml plastmasas kokteiļa šeikeris. Tās praktiskais izmērs ir ideāls, lai sagatavotu  olbaltumvielu kokteiļus vai dzertu ūdeni vai bcaa treniņa laikā. Praktiskais uzgaļa gredzens, viegli pārnēsājams.Apkope: Pirms pirmās lietošanas rūpīgi jānomazgā ar siltu ūdeni (līdz 45 ° C). Pēc katras lieto..
3,50€
Bez nodokļa:2,89€
Brand: Amix Nutrition Model: Amix
Amix Water Bottle 2.2l is a practical bottle which allows adequate hydration becomes easier. Capacity 2.2 L corresponds to the average daily demand for water for human and translucent casing facilitates the monitoring of consumption. Robust reconstruction is ideal for the gym but also when p..
9,90€
Bez nodokļa:8,18€
KFD Gym Chalk 56g KFD Gym Chalk 56g
Izpārdots
Brand: KFD Nutrition Model: KFD
KFD Gym Chalk 56gKFD Gym Chalk (magnēzija) ir 100% tīrs magnija karbonāts ārīgai lietošanai. Magnēzija - neaizstājama spēka sportā un kāpšanā - palielina ieeļļoto virsmu berzi, kas uzlabo saķeres spēku prasīgajos vingrinājumos, piemēram, nogruvumos, vai novērš slīdēšanu uz soliņa, vienlaikus nospiež..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Brand: Amix Nutrition Model: Amix
Amix MiniShaker Color 400 mlShaker Amix™ MiniShaker 400ml allows you to mix your protein drinks easily and quickly when you are on the move. No blenders needed to mix your protein in to a nice blend whether with water or milk. Just add the protein powder to the shaker bottle, ad..
3,00€
Bez nodokļa:2,48€
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !