Izvēlne
Pirkumu Grozs

Amix Nutrition BCAA-XT 120 caps

Amix Nutrition BCAA-XT 120 caps
-36 % Izpārdots

Amix Nutrition BCAA-XT 120 caps


Amix Performance BCAA-XT ir neaizvietojamās aminoskābes: leicīns, izoleicīns un valīns. BCAA-XT iekļauj tās optimālā attiecībā 2:1:1.

BCAA-XT satur tīras kristāliskas sazarotās ķēdes aminoskābes ar visaugstāko tīrību.

BCAA-XT leicīns, izoleicīns un valīns ir būtiski, lai novērstu audu bojājumus slodzes laikā, uzturētu liesās ķermeņa masu un saglabātu glikogēna krājumus.

BCAA-XT netiek metabolizētas kuņģī, bet tieši muskuļu audos, atjaunojot tos un novēršot muskuļu katabolismu. Tie ir nepieciešami, lai palielinātu muskuļu masu un atjaunotu muskuļu audus.

BCAA-XT jālieto pirms treniņa, lai veicinātu muskuļu kontrakciju un mazinātu nogurumu, un pēc treniņa, lai atjaunotos.

 

Lietošanas norādījumi: Lietojiet 2-4 kapsulas kā uztura bagātinātāju 1 stundu pirms intensīvas slodzes un 2-4 kapsulas pēc treniņa.

Brīdinājums: Ražotājs nenes atbildību par jebkādiem bojājumiem, kas radušies letošanas vai uzglabāšanas laikā. Uzglabājiet temperatūrā līdz 25°C vēsā un sausā vietā, kas nav pakļauta saules gaismai. Nelietojiet produktu, ja Jūs esat stāvoklī, ārstējaties vai barojat bērnu ar krūti. Produkts nav paredzēts bērniem.Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Glabāt bērniem nepieejamā vietā!


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !