Izvēlne
Pirkumu Grozs

Amix NA-R-ALA / Liposkābe 60 caps

Amix NA-R-ALA / R-Alfa-Liposkābe


NA-R-ALA ir tīra dabiskā R-Alfa Liposkābe un liposkābes aktīvais izomērs, ko organisms viegli sintezē un metabolizē. R-ALA ir 2 reizes efektīvāka nekā parastā alfa Liposkābe un ir galvenā mitohondriju dehidrogenāzes sastāvdaļa, kas var palīdzēt palēnināt dabisko  novecošanās procesu.

Alfa liposkābe ir pazīstama kā “universālais antioksidants”, jo tai ir unikāla šķīdība gan ūdenī, gan taukos. Liposkābei ir spēja saglabāt un pagarināt vitamīnu C un E dzīvi organismā, palielinot to efektivitāti. Viens no galvenajiem simptomu cēloņiem, ko mēs zinām kā novecošanu, ir brīvo radikāļu bojājumi.

NA-R-ALA ir šī spēja cīnīties ar brīvo radikāļu iedarbību.

Priekšrocības :

  1. Spēcīgs antioksidants
  2. Viegli sintezējas un metabolizējas ķermenī
  3. Taukos un ūdenī šķīstošs
  4. Pārvērš glikozi enerģijā
  5. Izvada brīvos radikāļus

Ieteicamā deva: Lietojiet 1 kapsulu vienu vai divas reizes dienā ēdienreizes laikā. Uzdzeriet ar lielu daudzumu ūdens.


 Brīdinājums:  Nelietojiet šo produktu, ja esat grūtniece vai ārstējaties. Produkts nav paredzēts bērniem. Sargāt no bērniem. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu! Uzglabāt temperatūrā, kas nepārsniedz 25 ° C, vēsā, sausā vietā, kas pasargāta no saules stariem. Produktu nedrīkst izmantot kā aizstājēju sabalansētam uzturam. Ražotājs neatbild par bojājumiem, kas radušies nepareizas lietošanas vai uzglabāšanas rezultātā.Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Aizsardzības kods
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !