Izvēlne
Pirkumu Grozs

Amix Gold Gaba 90 kapsulas

Amix Gold Gaba 90 kapsulas


Amix Gold  Gaba ir svarīgs galvenokārt mūsu smadzenēm. Tas darbojas kā neirotransmiteris un nomierina arī nervu sistēmu. Pateicoties tam, jūs varat ne tikai uzlabot dažas kognitīvās funkcijas, bet arī palīdzēt smadzenēm labāk atpūsties pēc ilgstošām garīgām slodzem.


Amix Gold Gaba priekšrocības:

  • Atbalsta smadzeņu darbību;
  • Uzlabo kognitīvo funkciju
  • Palīdz nomierināt nervu sistēmu
  • Samazina garīgo nogurumu


GABA, lai atbalstītu smadzeņu darbību un cīnītos ar garīgo nogurumu

Katra Amix Gold GABA 750mg  aktīvas vielas kapsulā satur neirotransmiteru GABA, kas ir būtisks smadzeņu un centrālās nervu sistēmas darbībai. Tās galvenā vērtība slēpjas faktā, ka tā novērš nervu šūnu pārāk biežu sajūsmu, bloķējot atsevišķu nervu impulsu pārraidi. Šis īpašība palīdz mazināt nervu sistēmas nogurumu un nepārslogot smadzenes. Tieši šī neirotransmitera zemās aktivitātes dēļ var attīstīties šādi procesi un apstākļi: panikas lēkmes, epilepsijas lēkmes, mānija vai atkarības, galvassāpes, Parkinsona slimība, kā arī kognitīvie traucējumi.

GABA stimulē arī augšanas hormona izdalīšanos, kas ir saistīta ar vielmaiņas paātrināšanos un spēju kontrolēt savu svaru un palielināt muskuļmasu. Lietošana: lietojiet vienu kapsulu 1-2 reizes dienā ar sulu vai ūdeni tukšā dūšā.


Brīdinājums: Uzglabājiet temperatūrā līdz 25°C vēsā un sausā vietā, kas nav pakļauta saules gaismai. Nelietojiet produktu, ja Jūs esat stāvoklī, ārstējaties vai barojat bērnu ar krūti. Produkts nav paredzēts bērniem.Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Glabāt bērniem nepieejamā vietā! Ražotājs nenes atbildību par jebkādiem bojājumiem, kas radušies letošanas vai uzglabāšanas laikā.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !