Izvēlne
Pirkumu Grozs

BANKROTA BAZĀRS

Šajā kategorijā atradīsiet produktus par ļoti saldām cenām , iemesls var būt dažāds , piemēram tuvojas derīguma termiņa beigas  vai piemēram kāds vizuāls defekts , kurš liedz produktu tirgot par pilnu cenu , bet ātrums kā saka no tā nemainās. Vai arī rūpnīca pārstāja ražot konkrēto produktu , vai arī mēs izbeidzam sadarbību ar minēto kompāniju/produktu , lūdzu lasiet aprakstu.

Brand: Ostrovit Model: Ostrovit
OstroVit Vitamīns C 90 TabletesOstroVit  Vitamīns C Tabletes - šajā produktā nav noslēpumu, un viss jau ir pateikts tā nosaukumā. Sastāvā ir tikai viens komponents, proti, Vitamīns C jeb askorbīnskābe.Protams, C vitamīns ir atrodams daudzos pārtikas produktos, visbiežāk augļos un dārzeņos. Bet ..
5,30€ 8,62€
Bez nodokļa:4,38€
Brand: Real Pharm Model: real
Vairāk neveicam sadarbību ar šo kompāniju , cena zem ražošanas cenas.Spēcīgs pirms treniņa šots kurā ir iekļauti tikai pārbaudīti und strādājoši elementi!Maksimums enerģijas ar beta alanīnu, taurīnu un citrulīnu und glukuronaktonu!Lietojiet 1/2 porcijas (30 ml) 20 min pirms treniņa. Pēc atvēršanas i..
0,75€ 1,60€
Bez nodokļa:0,62€
Brand: Amix Nutrition Model: Amix
Derīguma termiņš : 08/2020Protein Pudding Creme is an exquisite delicacy composed of a  unique mix of only quality proteins. You can get minimum of 25 g in one serving. This creamy dessert is perfect like sweet snack for your increased daily income of protein. You can consume it during the..
15,99€ 26,00€
Bez nodokļa:13,21€
Brand: Ostrovit Model: Ostrovit
OstroVit Vitamin D3 + K2 is a composition of vitamins derived from natural raw materials. Vitamin K2 MK-7 is a form of vitamin K2 assimilated to the highest degree by our body. O is kept from a traditional Japanese fermented soy product, due to the fermentation of Bacillus subtilis na..
6,99€ 7,99€
Bez nodokļa:5,78€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !