Izvēlne
Pirkumu Grozs

First Endurance Multiv 90 Tabletes

First Endurance Multiv 90 Tabletes
Izpārdots
ŠIM PRODUKTAM IR
BEZMAKSAS PIEGĀDE
ĀTRA IZSŪTĪŠANA/PIEGĀDE
IZSŪTAM TAJĀ PAŠĀ DIENĀ
DĀVANA
KATRAM PIRKUMAM

First Endurance Multiv 90 Tabletes


– Augstas efektivitātes izturības multivitamīni
– Uzlabo cirkulāciju un muskuļu darbaspēju
– Palielina skābekļa transporta līmeni

Svarīgi lietot MultiV katru dienu ar maltīti. Izturības sporta veidu sportistiem ir jāuzņem unikāls vitamīnu un minerālu komplekss, kas ātri uzsūcas. Ja tā nebūs, tad organisms nespēs dot optimālu rezultātu. Endurance MultiV ir izstrādāti tā, lai atbilstu visām izturības sportistu prasībām. Tie satur klīniski pierādītu efektīvu dzelzs, K2 vitamīna, D vitamīna devu un nepārspējamu antioksidantu aizsardzību. Turklāt Endurance

MultiV satur arī īpašos gremošanas enzīmus, kas uzlabo ogļhidrātu izlietojumu un noguruma laiku, zaļo tēju, lai uzlabotu izturību un tauku izlietojumu, cinku labākai muskuļu atjaunošanai. Ir aprēķināts, ka 30-50% izturības sportistiem ir nepietiekams dzelzs līmenis organismā. Ja organismam trūkst dzelzs, tad muskuļi saņem mazāk skābekļa un samazinās aerobās spējas. Lai nodrošinātu maksimālu rezultātu, MultiV formula satur bioloģiski efektīvu dzelzs aminoskābju helātu, kas maigi iedarbojas uz kuņģi.

Maksimizē rezultātu


Endurance MultiV multivitamīnu kompleksa antioksidantu formula ir nepārspējama. ORAC tests tiek uzskatīts par standartu antioksidantu aizsardzības noteikšanā pret oksidācijas kaitējumu.

Šis jaunais tests ļauj iedalīt antioksidantu efektivitāti skaitliskos parametros. Endurance MultiV, kam ir visaugstākais iespējamais rezultāts ORAC testā, ir viens no pirmajiem produktiem, kas izmanto šo svarīgo tehnoloģiju, lai nodrošinātu ideālu antioksidantu aizsardzību.


Brīdinājums: Uzglabājiet temperatūrā līdz 25°C vēsā un sausā vietā, kas nav pakļauta saules gaismai. Nelietojiet produktu, ja Jūs esat stāvoklī, ārstējaties vai barojat bērnu ar krūti. Produkts nav paredzēts bērniem.Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Glabāt bērniem nepieejamā vietā! Ražotājs nenes atbildību par jebkādiem bojājumiem, kas radušies letošanas vai uzglabāšanas laikā.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !