Izvēlne
Pirkumu Grozs

First Endurance EFS Isotonic Drink 800g

First Endurance EFS Isotonic Drink 800g -First Endurance
First Endurance EFS Isotonic Drink 800g -First Endurance
First Endurance EFS Isotonic Drink 800g -First Endurance
Izpārdots
First Endurance EFS Isotonic Drink 800g -First Endurance
First Endurance EFS Isotonic Drink 800g -First Endurance
First Endurance EFS Isotonic Drink 800g -First Endurance
First Endurance EFS Isotonic Drink 800g
24,90€
Bez nodokļa: 20,58€

Papildu izvēles:

First Endurance EFS Isotonic Drink 800g


KRAMPJI UN DEHIDRATĀCIJA IR PAGĀTNE


EFS dzērieni nodrošina jums visu nepieciešamu, lai maksimizētu izturību un rezultātu treniņos.


Jūs pamanīsiet atšķirību uzreiz. Jaunākā aminoskābju tehnoloģija, unikāla minerālu bioloģiskā pieejamība un ābolskābe EFS dzērienā baro muskuļus ātrāk nekā jebkad agrāk.


Turklāt tam ir lieliska garša, kurai nav miltainas vai pārsātināti saldas pēcgaršas.


Dzēriens satur lielāko iespējamo elektrolītu devu (1160mg visu 5 elektrolītu vienā devā), tāpēc jums vairs nevajadzēs ņemt līdzi papildu elektrolītu kapsulas vai lietot vēl kādus produktus. Jūs varat trenēties un startēt sacensībās droši zinot, ka par krampjiem vai šķidruma zaudēšanu nav jāuztraucas. Ir sācies jauns laikmets.

-       Premium klases dzēriens, kas novērš šķidruma zaudēšanu

-       Novērš šķidruma zaudēšanu un krampjus

-       Uzlabo rezultātu treniņa laikā


NESATUR MĀKSLĪGĀS KRĀSAS VAI GARŠAS PASTIPRINĀTĀJUS


Pieejams vienas devas iepakojumos


“EFS dzēriens ir fantastisks. Tas nekarina kuņģi, labi garšo un padara mani stiprāku brauciena laikā, palīdzot organismam saņemt vajadzīgo šķidruma daudzumu” – Matt Busche (TREK Factory Team)


2X VAIRĀK ELEKTROLĪTU NEKĀ JEBKĀDĀ CITĀ PRODUKTĀ


Klīniskie pētījumi pierāda, ka izturības sportistiem ir vajadzīgs daudz vairāk elektrolītu nekā vairākums sporta dzērienu var dot, lai novērstu krampjus un šķidruma zudumus. EFS dzērieni satur vairāk kā 1160mg visu 5 elektrolītu veidu vienā devā, kas ir vairāk nekā jebkurā citā elektrolītu dzērienā šobrīd tirgū. Tāpēc jums vairs nevajadzēs papildus lietot kādas elektrolītu kapsulas vai lietot kaut ko papildu EFS dzērieniem.


JAUNĀKĀ AMINOSKĀBJU TEHNOLOĢIJA


Aminoskābes EFS dzērienos ir AjiPure aminoskābes – vistīrākais aminoskābju avots tādā formā, kurā organismam tās ir visvieglāk uzsūkt. AjiPure aminoskābju tīrības līmenis sasniedz 99-100%. Rezultāts ir ātrāka un pilnīgāka uzsūkšanās.


IZCILA MINERĀLU UZSŪKŠANĀS SPĒJA


EFS formulā tiek izmantoti divi unikāli kalcija un magnija avoti. Ābolskābes kalcijs un magnijs uzsūcas ārkārtīgi ātri, salīdzinājumā ar citiem minerālu avotiem. Uzsūkšanās spēju pētījumā tie uzrādīja 20-100% labākus rezultātus nekā citas šo minerālu formas.


SATUR ĀBOLSKĀBI


EFS dzērieni satur 700mg ābolskābes, kas veicina skābekļa patēriņu, palielinot mitohondriālo uzsūkšanos, uzlabojot mitohondriju skābekļa apmaiņas procesus un veicinot enerģijas ražošanu. Ābolskābe ir neaizvietojams elements ATF veidošanā un enerģijas ražošanā organismam. Turklāt ābolskābe arī ļauj organismam ražot ATF efektīvāk pat skābekļa trūkuma apstākļos.


Maksimizē rezultātu


EFS dzērieni ir mazas šķidruma devas, kas ir izstrādātas, lai pabarotu jūsu ķermeni maksimālam rezultātam treniņā. Vislabākajai iedarbībai iedzeriet vienu EFS dzēriena devu 15-30 minūtes pirms treniņa un tad vienu devu ik pēc 30 treniņa minūtēm. Palielinoties treniņā laikam, izmantojiet EFS dzērienu kā papildu kaloriju, ogļhidrātu, elektrolītu un aminoskābju avotu.


PIEZĪME: Apelsīnu un vīnogu garšas ir maigas un vāji saldas. Tās var sajaukt dubultā devā, lai saņemtu divreiz vairāk kaloriju un uzturvielu bez liekā salduma.


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !