Izvēlne
Pirkumu Grozs

First Endurance Optygen 90 caps

First Endurance Optygen 90 caps -First Endurance
First Endurance Optygen 90 caps -First Endurance
First Endurance Optygen 90 caps -First Endurance
Izpārdots
First Endurance Optygen 90 caps -First Endurance
First Endurance Optygen 90 caps -First Endurance
First Endurance Optygen 90 caps -First Endurance
First Endurance Optygen 90 caps
49,90€
Bez nodokļa: 41,24€
2 vai vairāk 45,00€
ŠIM PRODUKTAM IR
BEZMAKSAS PIEGĀDE
ĀTRA IZSŪTĪŠANA/PIEGĀDE
IZSŪTAM TAJĀ PAŠĀ DIENĀ
DĀVANA
KATRAM PIRKUMAM

First Endurance Optygen 90 caps


PALIELINA IZTURĪBU UN UZLABO REZULTĀTU


  • Par 40% spēcīgāks nekā zelta sakne
  • Palielina izturību un uzlabo rezultātu
  • Samazina kortizola līmeni
  • Uzlabo skābekļa izlietojumu


Optygen tagad satur zelta sakni, kas ir par 40% spēcīgāka, nekā sākotnējā formulā. Optygen satur uzturvielas, kuriem ir klīniski pierādīta efektivitāte skābekļa patēriņa uzlabošanā, pienskābes uzkrāšanās samazināšanā un ķermeņa izturības celšanā jaunā līmenī. Kritiķu atzītā formula ir izstrādāta, balstoties uz cilvēku klīniskajiem pētījumiem un jaunākajiem zinātniskiem pētījumiem izturības palielināšanā. Optygen satur divus galvenos adaptogēnus, kurus pirmie sāka lietot tibetieši, lai kāptu Everestā. Optygen izmanto šos unikālos adaptogēnus, jo klīniskie pētījumi (ar elites izturības sportistiem) ir pierādījuši to spēju palielināt skābekļa izlietojumu, palielināt ķermeņa spēju pielāgoties lielām slodzēm, palielināt anaerobo slieksni un samazināt pienskābes uzkrāšanos.


Detalizētas atbildes uz visiem jautājumiem un pētījumu apraksti ir pieejami šeit: www.firstendurance.com.


Maksimizē rezultātus


Vislabākajam rezultātam izmantojiet OptygenHP/Optygen visu intensīvo treniņu laikā. Optygen ļaus jums trenēties augstākā līmenī, uzlabojot ķermeņa spēju pierast pie fiziskā stresa, palielinot aerobo slieksni un samazinot pienskābes uzkrāšanos. Šie uzlabojumi palīdzēs jums sacensties augstākā līmenī. Vislabākajam rezultātam OptygenHP/Optygen ir jālieto nepārtraukti vairākus mēnešus. Ja jūs sāksiet lietot Optygen nedēļu pirms sacensībām, uzlabojums būs minimāls.


“Ar First Endurance es zinu, ka es uzņemu enerģiju un labi atjaunojos. Es nevarētu tik smagi trenēties bez šiem produktiem”


– Jordan Rapp (pieckārtējs IRONMAN čempions).


KĀ IEDARBOJAS OPTYGENHP UN OPTYGEN?


Optygen un OptygenHP iedarbojas trīs dažādos līmeņus, katrā nodrošinot sinergisku iedarbību, lai palielinātu izturību. Izturība ir organisma spēja veikt darbu kādu laika periodu ar skābekļa piegādi muskuļiem. 


ATF ražošana


Izturības sporta veidu sportistu skābekļa maksimālais patēriņš ir tieši proporcionāls sportistu spējai efektīvi ražot adenozīntrifosfātu (ATF). Klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka sportisti izlieto savas ATF rezerves nogurdinošos treniņos, kas var novest pie samazinājuma aerobajā vielmaiņā un izturībā. Ņemot vērā, ka ATF ir pēdējais solis aerobajā enerģijas ražošanā, ir svarīgi, lai ķermenim būtu pieejamas uzturvielas, kas baro ATF vielmaiņas ciklu, būtu pieejami. Glikolīzē un trikarbonskābju ciklā noteicošā loma ir kalcija piruvātam, nātrija fosfātam, kālija fosfātam, adenozīnam un ribozei, sekmējot efektīvu ATF ražošanu. Optygen patentētā ATPro™ piecu galveno uzturvielu matrica ir izstrādāta, lai nodrošinātu ATF ražošanu.


“Optygen izmanto divus dabīgos augus (zelta sakni un kordicepsu), kurus visbiežāk izmanto atļautajās piedevās, kuras nesatur stimulantus. Gan zelta sakne, gan kordicepss ir klīniski testēti un ir pierādījuši efektivitāti maksimālā skābekļa patēriņa uzlabošanā, plaušu funkcijas uzlabošanā, skābekļa uzņemšanā un anaerobā sliekšņa celšanā.”


IEDARBĪGS SKĀBEKĻA TRANSPORTĒTĀJS


Zelta sakne ir galvenā Optygen un OptygenHP sastāvdaļa. Klīniskie pētījumi elites sportistu vidū ir pierādījuši, ka šis adaptogēnais augs palielina skābekļa izlietojumu, palielina organisma spēju pielāgoties lielām slodzēm, palielina anaerobo slieksni un samazina pienskābes uzkrāšanos.


Zelta sakni iegūst un pārstrādā Tibetā. 1998. gadā Dr. Edmonds Burke savā pētījumā nodemonstrēja, kā zelta sakne uzlabo skābekļa transporta efektivitāti šūnās, kas uzlabo skābekļa izlietojumu un maksimālo skābekļa patēriņu.


EFEKTĪVA GLIKOZES VIELMAIŅA


Optygen formula izmanto arī hromu, kas spēj paildzināt enerģijas izlietojumu. Hroms neaizvietojams mikroelements, kas sekmē glikozes metabolismu, regulē insulīna līmeni un palīdz uzturēt veselīgu holesterīna un citu taukvielu līmeni asinīs. Hroms veido daļu no savienojuma organismā, kas ir pazīstams kā glikozes tolerances faktors, kas piedalās insulīna regulācijā, lai uzturētu cukura līmeni asinīs, un lai palīdzētu kontrolēt apetīti. Ir ārkārtīgi svarīgi, lai jebkurš dzēriens, batoniņš vai maltīte, kas ir apēsta pirms sacensībām vai treniņa, organismā sadalītos maksimāli efektīvi, lai maksimizētu ķermeņa enerģiju. Insulīna līmeņa svārstības var izraisīt vai nu pārāk ātru vai pārāk lēnu uzturvielu iekļūšanu jūsu asinīs. Hroms regulē uzturvielu sadalīšanos, lai strādājošie muskuļi saņemtu enerģiju vienmērīgi un ilgstoši.


“Es lietoju First Endurance kopš 2002. gada. Kopš tā laika esmu pieveicis jau četrdesmit 100 jūdžu skrējienus. Esmu sapratis, ka atjaunošanās ir galvenā panākumu atslēga, tāpat kā treniņi. First Endurance sistēmas produkti ir mans ceļš uz smagiem treniņiem, ātriem skrējieniem un atjaunošanos. Vienkāršiem vārdiem sakot, tie nav salīdzināmi ne ar kuru citu produktu. Un tie labi garšo!” – Karl Meltzer (gada skrējējs Ultra Runner 2007, pasaules rekorda turētājs par sešām secīgām uzvarām Ultra maratonā).


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !