Izvēlne
Pirkumu Grozs

OptygenHP 120 caps Improved Formula

OptygenHP 120 caps Improved Formula -First Endurance
OptygenHP 120 caps Improved Formula -First Endurance
Izpārdots
OptygenHP 120 caps Improved Formula -First Endurance
OptygenHP 120 caps Improved Formula -First Endurance
ŠIM PRODUKTAM IR
BEZMAKSAS PIEGĀDE
ĀTRA IZSŪTĪŠANA/PIEGĀDE
IZSŪTAM TAJĀ PAŠĀ DIENĀ
DĀVANA
KATRAM PIRKUMAM

First Endurance OptygenHP 120 caps


KLĪNISKI PIERĀDĪTS IZTURĪBAS PIEAUGUMS

  • Satur beta alanīnu
  • Palielina maksimālo skābekļa patēriņu
  • Palielina anaerobo slieksni
  • Samazina pienskābes uzkrāšanos un samazina kortizola līmeni

Maksimizē rezultātu

Vislabākajam rezultātam izmantojiet OptygenHP/Optygen visu intensīvo treniņu laikā. Optygen ļaus jums trenēties augstākā līmenī, uzlabojot ķermeņa spēju pierast pie fiziskā stresa, palielinot aerobo slieksni un samazinot pienskābes uzkrāšanos. Šie uzlabojumi palīdzēs jums sacensties augstākā līmenī. Vislabākajam rezultātam OptygenHP/Optygen ir jālieto nepārtraukti vairākus mēnešus. Ja jūs sāksiet lietot Optygen nedēļu pirms sacensībām, uzlabojums būs minimāls.

OptygenHP tagad nodrošina par 50% vairāk beta alanīna.

2012. gadā veiktajā pētījumā tika vērtēti beta alanīna lietošanas ietekme uz maksimālo skābekļa patēriņu, noguruma laiku un laktāta koncentrāciju.

Testa dalībnieki lietoja beta alanīnu sešas nedēļas. Grupa sajuta būtisku maksimālā skābekļa patēriņa pieaugumu, dalībniekiem uzlabojās noguruma iestāšanās laiks un laktāta noārdīšanās laiks. Pētījumā ir secināts, ka beta alanīna lietošana var samazināt laktāta uzkrāšanos treniņu laikā un tādējādi palīdzēt uzlabot rezultātu izturības sporta veidu sportistiem. Pārbaudiet paši, kā OptygenHP var palīdzēt jums celt jūsu treniņus un sacensības jaunā līmenī.

Piešķiriet enerģiju jūsu treniņiem!

 

TAGAD LABĀKS NEKĀ JEBKAD

Klīniskie pētījumi ir pierādījuši uzlabojumu par 23% izturībā un būtisku enerģijas producēšanas apjoma pieaugumu. Sportistiem, kuri piedalījās šajā pētījumā, glikogēna krājumi atjaunojās ātrāk, kas sekmēja ātrāku atjaunošanos un labākus rezultātus pat, ja treniņi ir ļoti bieži un intensīvi. Turklāt sportisti retāk sajuta muskuļu iekaisumu pēc augstas intensitātes treniņiem, kas nozīmē mazāk sāpju un ātrāku atjaunošanos. First Endurance parādīja pasaulei Optygen vēl 2002. gadā. Kopš tā laika ir veikti vairāki papildu pētījumi, kuri pierāda, ka Optygen spēj samazināt kortizola līmeni. Tas ļauj sportistiem ātrāk atjaunoties, palielināt skābekļa maksimālo patēriņu, uzlabot skābekļa patēriņu un uzlabot rezultātu.

 

“Beidzot es izveidoju ideālu uztura plānu ar šiem lieliskajiem First Endurance produktiem” – Heather Wurtele (seškārtēja IRONMAN čempione)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !