Izvēlne
Pirkumu Grozs

Masāžas Pistole

Masāžas Pistole
Masāžas Pistole
Masāžas Pistole
Masāžas Pistole
Masāžas Pistole
Masāžas Pistole
ŠIM PRODUKTAM IR
BEZMAKSAS PIEGĀDE
ĀTRA IZSŪTĪŠANA/PIEGĀDE
IZSŪTAM TAJĀ PAŠĀ DIENĀ
DĀVANA
KATRAM PIRKUMAM
PĒRKOT 2 UN VAIRĀK
LABĀKĀ CENA LATVIJĀ
ĀTRA IZSŪTĪŠANA/PIEGĀDE
IZSŪTAM TAJĀ PAŠĀ DIENĀ
DĀVANA
KATRAM PASŪTĪJUMAM

Masāžas Pistole


OstroVit ķermeņa masāžas pistole ir daudzpusīgs produkts pašmasāžai pēc treniņa un atveseļošanās laikā. Masāžai ir 30 režīmi dažādiem masāžas veidiem un 6 veidi katrai ķermeņa daļai. Tas ir piemērots gan individuālai lietošanai, gan fizioterapijas klīnikās. Izmantojot piemērotu masāžu ar OstroVit masāžas pistoli, var ideāli sasniegt gandrīz visas ķermeņa muskuļu daļas, kā arī nodrošināt skābekļa piegādi un asinsriti audos. Produkts nezaudē savas īpašības, un tā gali nedeformējas pat intensīvi lietojot masāžas pistoli.

Iekļautie veidi:


APAĻAIS – viens no daudzpusīgākajiem veidiem, izgatavots no izturīgām putām. Paredzēts visu ķermeņa daļu masāžai un vidējas intensitātes virspusējiem darbiem.

PUSAPAĻAIS - izgatavota no cietas plastmasas, kas piemērota mazu un lielu muskuļu grupu masāžai. Tas sasniedz dziļus audus un ir ideāli piemērots saspringtām un kompaktām muskuļu grupām, piemēram, sēžamvietai. četrgalvu un lielais krūšu muskulim.


LODES VEIDA - izgatavots no cietas plastmasas. Paredzēts trigerpunktiem – tie ir uz muskuļu audiem izveidojušies sabiezējuši laukumi, kas izraisa sāpes, nereti pat izstarojošus. Tas sasniedz visnepieejamākās muskuļu grupas.

DAKŠAS VEIDA - Izgatavotas no cietas plastmasas, galvenokārt paredzētas Ahileja cīpslas, apakšstilba un kakla muskuļiem. Tas ir paredzēts kā dakša, lai aizsargātu cīpslas un strādātu tikai ar muskuļiem. Noapaļotie gali nozīmē, ka tas gludi slīd pa ķermeni un dziļi masē. Tas ir piemērots arī muguras ekstensoru, četrgalvu un ikru muskuļu masēšanai.


LĀPAS VEIDA - izgatavota no īpaši cietas plastmasas, ideāli piemērota paraspinālo muskuļu masāžai. Tas palīdzēs mazināt spriedzi no lāpstiņām un mugurkaula.


KONUSS - kā lode, tas ir ļoti precīzs gals. Paredzēti trigerpunktiem – tie ir uz muskuļu audiem izveidoti sabiezināti laukumi, kas izraisa sāpes, bieži vien pat izstarojošas. Viņi sasniedz visnepieejamākās muskuļu grupas.


OstroVit ķermeņa masāžas pistoles lietošanas priekšrocības:

 • atslābina saspringtos muskuļus,
 • uzlabo muskuļu spēju strādāt un atjaunoties,
 • piemīt pretcelulīta iedarbība,
 • palīdz noārdīt sabiezējumus un stiprināt muskuļus,
 • novērš sāpes pēc smaga treniņa


Tehniskās īpašības:

 • 5 ātruma veidi - 1200-3800 apgr./min pielāgota dažādiem darba veidiem
 • Ātras uzlādes iespēja - 90-120 minūtes
 • Trokšņa līmenis: tikai 45 dB, kad pistole darbojas.
 • LCD ekrāns ātruma kontrolei
 • Svars ar iepakojumu: 1,5 kg
 • Īpašs uzglabāšanas futrālis


GARANTIJA:


Ražotājs precei dod garantiju uz 24 mēnešiem no pārdošanas dokumenta izsniegšanas dienas.Sūdzības pamatā ir pirkumu apliecinoša dokumenta uzrādīšana, kas tiek piegādāts elektroniski uz pircēja norādīto e-pasta adresi, kā arī defekta foto/apraksts.Klientam ir pienākums pārliecināties, ka viņš ir saņēmis šādu dokumentu.Garantija neattiecas uz mehāniskiem bojājumiem, kas radušies klienta nepareizas lietošanas rezultātā, vai bojājumiem, kas radušies nepareizas preces pievienošanas rezultātā.Garantija beidzas, kad prece ir bojāta (t.i., ja prece ir izjaukta, pieskrūvēta, griezta, pielīmēta utt.).

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Aizsardzības kods
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !