Izvēlne
Pirkumu Grozs

Par Mums

                                   PAR MUMS


MUSDIENĪGS UN ĒRTS SPORTA UZTURA INTERNETA VEIKALS

SPORTA-APTIEKA.COM GAIDA JŪS 24 STUNDAS DIENNAKTĪ, 7 DIENAS NEDĒĻĀ


Galvenā attīstības koncepcija, kurai ir jāpievērš uzmanība:

Konkurētspējīgas cenas, ātra piegāde, kvalitatīvs serviss.

Uzņēmums savu darbību sāka 2014.gadā.

Par šo laiku bijam sasnieguši labus rezultātus: mums bija fizisks veikals Domina shopping telpās, bet saprotot to, ka īres cenas ir ļoti lielas un darbinieku    strādāšanas vēlme nebija pietiekami augsta, nolēmām pāriet 100% uz interneta veikalu. Ne velti ir teiciens gribi izdarīt labi, dari pats. Līdz ar to procesus šobrīd kontrolēju personīgi un varu piedāvāt klientiem konkurētspējīgas cenas, ātru piegādi un kopumā kvalitatīvu servisu.

Sākam ar saukli www.gymstack.eu (firmas nosaukumu) viss bija labi, bet analizējot datus, sapratām, ka uz Latvijas tirgu ir jāiet ar saukli, kas paliktu cilvēkiem atmiņā un nevajadzētu ilgi atcerēties, kur bija veikts pirkums un kā tas nosaukums vispār rakstās. Tā arī radās Mūsu jauns sporta uztura interneta veikals SPORTA APTIEKA.

Mums ir liela pieredze tirgojot preces  uz ārzemēm līdz ar to veco saukli izmantosim globālam projektam, kad tiks attīstīta pietiekamā līmenī sporta aptieka.

Mēs piedāvājam  sporta uztura risinājumus profesionāļiem, amatieriem, kā arī cilvēkiem, kuriem ir mērķis uzlabot savu izskatu vai fizisko formu, izmantojot sertificētu un kvalitatīvu sporta uzturu.

Sadarbojamies ar sporta klubiem, fitnesa treneriem, entuziastu sporta komandām.
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !