Izvēlne
Pirkumu Grozs

Preparāti labākam miegam

 KFD Sleep Well 90 tabletes  KFD Sleep Well 90 tabletes
Izpārdots
Brand: KFD Nutrition Model: KFD
 KFD Sleep Well 90 tabletesKFD Sleep Well 90 tabletes nodrošina labu un dziļu miegu! Bezmiegam un sliktas kvalitātes miegam ir vairāki iemesli: stress, pārslodze, paaugstināta uzbudināmība vai kāds cits kairinātājs, enerģētiķu lietošana. Un vissliktākais ir tas, ka tieši šīs 6-8 st..
16,00€
Bez nodokļa:13,22€
KFD GABA 90 Tab KFD GABA 90 Tab
Izpārdots
Brand: KFD Nutrition Model: KFD
KFD GABA 90 TabGABA ir tīra gamma-aminosviestskābe, kas organismā darbojas kā inhibējošs neirotransmiters, ietekmējot ķermeņa nervu sistēmas darbību.Saskaņā ar mūsu klientu viedokli šo papildinājumu visbiežāk lieto sportisti, kuri domā paātrināt reģeneratīvos procesus.KFD GABA papildinājums var inte..
14,00€
Bez nodokļa:11,57€
Brand: KFD Nutrition Model: KFD
KFD Melatonin 1 mg 200 KapsulasKFD Melatonīns ir uztura bagātinātājs, kas satur melatonīnu. Melatonīns ir hormons, ko ražo mazs dziedzeris mūsu smadzenēs - epifīze. Tas ir arī spēcīgs antioksidants 1Melatonīna papildinājumi var interesēt cilvēkus, kuru miegs nav pietiekami dziļš, un aizmigšana ir pr..
12,00€
Bez nodokļa:9,92€
Brand: Ostrovit Model: Ostrovit
Ostrovit Melatonin is a dietary supplement in tablets containing melatonin. The Melatonin product is especially recommended for people struggling with falling asleep, working in shift mode, traveling and frequently changing time zones. Contains 180 servings in the package!1 serving = 1 tabl..
4,59€ 7,70€
Bez nodokļa:3,79€
Brand: Ostrovit Model: Ostrovit
OstroVit GABA Plus is a supplement supporting the proper functioning of the nervous system. This neurotransmitter limits its excessive stimulation, so it can contribute to relieving the effects of stress. Gamma-aminobutyric acid positively affects the mood, supports nocturnal regenerati..
6,90€ 10,81€
Bez nodokļa:5,70€
Brand: Ostrovit Model: Ostrovit
Ostrovit Melatonīns 4K 100 tabletesOstrovit Melatonin  ir uztura bagātinātājs tabletēs, kas satur melatonīnu . Melatonīns produkts ir īpaši ieteicama cilvēkiem, kas cieš ar aizmigt, kas strādā maiņu režīmā, kas ceļo un bieži mainās laika zonas.Melatonīns ir&nbs..
8,99€
Bez nodokļa:7,43€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !