Izvēlne
Pirkumu Grozs

Sporta Ekipējums

Model: Fitnesa Paklājs
Fitnesa / Vingrošanas paklājsFitnesa / Vingrošanas paklājs ir gandrīz 1cm biezs.Garums : 182 cmPlatums : 61 cmBonusā nāk paklājiņa glabāšanas/transportēšanas soma.Pieiejamas krāsas : melna, violeta, zila, rozāPasūtījumus izsūtam/piegādājam maksimāli ātri.Vingrošanas paklājs pielāgojas jūsu ķermenim ..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Brand: Power System Model: PS2250
Fitnesa cimdi Pro Grip PS-2250Tas vai vilkt cimdus uz treniņu ir atkarīgs , tikai no Jums. Daži cilvēki nevar iedomāties savus treniņus bez cimdiem, citi uzstāj, ka viņi viņiem tikai traucē.Fitnesa cimdi palielina saskares iespēju ar stieni. Tā kā fiziskās slodzes laikā rokas svīst, stienis var nosl..
7,95€
Bez nodokļa:6,57€
Fitnesa Josta POWERLIFTING Fitnesa Josta POWERLIFTING
Preorder
Brand: Power System Model: Power System PS3800
Fitnesa Josta POWERLIFTINGFitnesa  josta POWERLIFTING ir piemērota treniņiem uz trenažieriem un ar dzelžiem. Kvalitatīva un izturīga  zamšādas Fitnesa josta  ar neslīdošu virsmu ar dubultu sašūšanas līniju labākai izturībai.Priekšrocības : Divkārša šuve stiprībai.Specifikācijas:Krāsa:..
34,99€
Bez nodokļa:28,92€
Fitnesa Pretestības BOOTY Gumija 1 Līmenis Fitnesa Pretestības BOOTY Gumija 1 Līmenis
-29 % Izpārdots
Brand: Power System Model: PS4091-level1
Fitnesa Pretestības BOOTY Gumija 1 LīmenisMērķis: fitnesam mājās un sporta zālē.Pretestības gumija BOOTY ir ideāli piemērota sēžas un kāju muskuļu trenēšanai, jo ar šo gumiju ir ļoti ērti veikt slāņošanu, izkliedēšanu un izmešanu ar kājām.Šī fitnesa gumija  palīdzēs stiprināt muskuļus, dažādot ..
9,90€ 14,00€
Bez nodokļa:8,18€
Brand: Power System Model: PS4091-level2
Fitnesa Pretestības BOOTY Gumija 2 LīmenisMērķis: fitnesam mājās un sporta zālē.Pretestības gumija BOOTY ir ideāli piemērota sēžas un kāju muskuļu trenēšanai, jo ar šo gumiju ir ļoti ērti veikt slāņošanu, izkliedēšanu un izmešanu ar kājām.Šī fitnesa gumija  palīdzēs stiprināt muskuļus, dažādot ..
9,90€ 14,00€
Bez nodokļa:8,18€
Fitnesa Pretestības BOOTY Gumija 3 Līmenis Fitnesa Pretestības BOOTY Gumija 3 Līmenis
-29 % Izpārdots
Brand: Power System Model: PS4091-level3
Fitnesa Pretestības BOOTY Gumija 3 LīmenisMērķis: fitnesam mājās un sporta zālē.Pretestības gumija BOOTY ir ideāli piemērota sēžas un kāju muskuļu trenēšanai, jo ar šo gumiju ir ļoti ērti veikt slāņošanu, izkliedēšanu un izmešanu ar kājām.Šī fitnesa gumija  palīdzēs stiprināt muskuļus, dažādot ..
9,90€ 14,00€
Bez nodokļa:8,18€
Brand: Power System Model: PS-4051YW-0
Fitnesa Pretestības Gumija 1 Līmenis 4-25 kgMini sporta zāle vienmēr ir ar Tevi ! Mājās, uz ielas, garažā , pagrabā , trenējies tur kur vēlies, jebkurā laikā , jebkurā dienā.Slodzi nodrošina pretestība, kas rodas, izstiepjot gumiju. Šis ir  ļoti vienkāršs  un pieejams veids kā sevi nodarbi..
10,49€ 13,49€
Bez nodokļa:8,67€
Brand: Power System Model: PS - 4052
Fitnesa Pretestības Gumija 2 Līmenis 10-35 kgMini sporta zāle vienmēr ir ar Tevi ! Mājās, uz ielas, garažā , pagrabā , trenējies tur kur vēlies, jebkurā laikā , jebkurā dienā.Slodzi nodrošina pretestība, kas rodas, izstiepjot gumiju. Šis ir  ļoti vienkāršs  un pieejams veids kā sevi no..
15,49€ 16,49€
Bez nodokļa:12,80€
Brand: Power System Model: PS4053
Fitnesa Pretestības Gumija 3 Līmenis 15-40 kgMini sporta zāle vienmēr ir ar Tevi ! Mājās, uz ielas, garažā , pagrabā , trenējies tur kur vēlies, jebkurā laikā , jebkurā dienā.Slodzi nodrošina pretestība, kas rodas, izstiepjot gumiju. Šis ir  ļoti vienkāršs  un pieejams veids kā sevi noda..
19,95€ 21,99€
Bez nodokļa:16,49€
Brand: Power System Model: PS-4054
Fitnesa Pretestības Gumija 4 Līmenis 22-50 kgMini sporta zāle vienmēr ir ar Tevi ! Mājās, uz ielas, garažā , pagrabā , trenējies tur kur vēlies, jebkurā laikā , jebkurā dienā.Slodzi nodrošina pretestība, kas rodas, izstiepjot gumiju. Šis ir  ļoti vienkāršs  un pieejams veids kā sevi noda..
23,95€ 27,99€
Bez nodokļa:19,79€
Brand: Power System Model: PS-4055
Fitnesa Pretestības Gumija 5 Līmenis 25-65 kgMini sporta zāle vienmēr ir ar Tevi ! Mājās, uz ielas, garažā , pagrabā , trenējies tur kur vēlies, jebkurā laikā , jebkurā dienā.Slodzi nodrošina pretestība, kas rodas, izstiepjot gumiju. Šis ir  ļoti vienkāršs  un pieejams veids kā sevi noda..
32,30€ 37,99€
Bez nodokļa:26,69€
Brand: Ostrovit Model: Ostrovit
Masāžas PistoleOstroVit ķermeņa masāžas pistole ir daudzpusīgs produkts pašmasāžai pēc treniņa un atveseļošanās laikā. Masāžai ir 30 režīmi dažādiem masāžas veidiem un 6 veidi katrai ķermeņa daļai. Tas ir piemērots gan individuālai lietošanai, gan fizioterapijas klīnikās. Izmantojot piemērotu masāžu..
70,00€
Bez nodokļa:57,85€
Brand: Ostrovit Model: Ostrovit
A set of four OstroVit training rubbers is a product that can find a wide range of applications during various forms of physical activity. Resistant rubbers can meet the expectations of the most demanding customers who decide to use them for strength training, rehabilitation or warm-up. They..
16,99€
Bez nodokļa:14,04€
Brand: Ostrovit Model: Ostrovit
Ostrovit Expander ir piecu treniņu grupu kopums.Produkts, kas dažādu fizisko aktivitāšu laikā var atrast plašu pielietojumu.Ideāla apmācības pieredze:Izgatavotas no augstākās kvalitātes dabiskā lateksa un neilona, ​​siksnas ir necaurlaidīgas un spēj uzturēt maksimālu pretestības līmeni pat pēc atkār..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Brand: Ostrovit Model: Ostrovit
Ostrovit Pretestības Saites - KomplektsKomplekts sastāv no 3 veida pretestības saitēm. OstroVit pretestības saites ir produkts, kas ir paredzēts ikvienam, kurš meklē veidus kā sevi notrenēt pat mājas apstākļos. Tās ir lieliski piemērotas treniņiem mājās un sporta zālē. Mēs varam izmantot pretestības..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Brand: Power System Model: POWER SYSTEM Lifting Belt ELITE
POWER SYSTEM Fitnesa Josta ELITELONG LASTING and STRONG: Made from premium full grain cowhide leatherand top quality stainless steel hardware. Double stitched heavy duty nylon stitching . Heavy Double prong buckle with seamless roller. Offering you a belt that will last and remains comf..
34,00€
Bez nodokļa:28,10€
Brand: Power System Model: PS4067
Power System MULTILEVEL elastīgo pretestības gumijaPower System MULTILEVEL elastīgo pretestības gumiju  var izmantot daudzos vingrinājumos kā papildu koeficientu pastāvīgai slodzei. Šīs gumijas  īpašību var uzskatīt par daudzpusīgu un regulējamu. Produktam ir īpašas cilpas, kas ļauj paliel..
10,55€ 14,90€
Bez nodokļa:8,72€
Preses Rullītis Multi-core AB Wheel Preses Rullītis Multi-core AB Wheel
Izpārdots
Brand: Power System Model: PS-4006
Preses Rullītis Multi-core AB WheelPreses rullītis  ir ļoti efektīvs aprīkojums, jo treniņa laikā uzreiz tiek iesaistīts plašs muskuļu klāsts - vēdera, krūšu, muguras, plecu, roku un kāju muskuļi, kas vienlaikus saņem ievērojamu slodzi. Treniņš ar preses rullīti ļauj attīstīt izturību un spēku...
12,00€
Bez nodokļa:9,92€
Brand: Power System Model: PS3210
Sieviešu Fitnesa josta Womens PowerPower System PS 3210 sieviešu svarcelšanas josta ir izgatavota no izturīga un elastīga augstākās kvalitātes neoprēna.Jostai ir teksturēti ieliktņi maksimālam muguras atbalstam.Josta izgatavota, ņemot vērā cilvēka anatomiju. Velcro stiprinājums ļauj droši no..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Sieviešu Ļamkas G-Power Straps Sieviešu Ļamkas G-Power Straps
Izpārdots
Brand: Power System Model: PS3420
Sieviešu "Ļamkas" G-Power StrapsNodrošina pastiprinātu, uzticamu saķeri, novērš stieņa un hanteles slīdēšanu. Ļamkām ir ļoti svarīgs faktors mūsdienu kultūrismā un pauerliftingā.Mūsdienās neviens profesionāls sportists vai nopietns amatieris nevar iztikt bez šī piederuma. Ļamkas ļauj palielināt darb..
12,00€
Bez nodokļa:9,92€
Brand: Power System Model: PS3300
Svarcelšanas / Fitnesa āķi POWER HOOKSPower System Fitnesa āķi noņem lieko slodzi no pirkstiem un novirza to uz  muskuļiem,kuri tiek noslogoti, tadējādi palielinot treniņu efektivitāti. Fitnesa āķi ir izgatavoti no hipoalerģiskiem materiāliem. Tie neietekmē asinsriti un nesaspiež roku nervu gal..
16,39€
Bez nodokļa:13,55€
Brand: Power System Model: PS3370
Svarcelšanas / Fitnesa āķi POWER HOOKS CAMOPower System Fitnesa āķi noņem lieko slodzi no pirkstiem un novirza to uz  muskuļiem,kuri tiek noslogoti, tadējādi palielinot treniņu efektivitāti. Fitnesa āķi ir izgatavoti no hipoalerģiskiem materiāliem. Tie neietekmē asinsriti un nesaspiež roku ..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Brand: Power System Model: PS3360
Svarcelšanas / Fitnesa āķi POWER HOOKS V2 Premium Power System Fitnesa āķi noņem lieko slodzi no pirkstiem un novirza to uz  muskuļiem,kuri tiek noslogoti, tadējādi palielinot treniņu efektivitāti. Fitnesa āķi ir izgatavoti no hipoalerģiskiem materiāliem. Tie neietekmē asinsriti un nesa..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Brand: Power System Model: 4002BK-5
Tievēšanas Neoprēna ŠortiTievēšanas Neoprēna  šorti  SLIMMING SHORTS NS PRO kļūs par jūsu neaizstājamo palīgu cīņā pret liekajiem kilogramiem ķermeņa problemātiskajās vietās. Izgatavoti no neoprēna, tie cieši pieguļ viduklim un gurniem, acīmredzami palielinot sviedru procesu. Problemātisko..
16,00€
Bez nodokļa:13,22€
Tievēšanas Neoprēna Termo josta Tievēšanas Neoprēna Termo josta
Izpārdots
Brand: Power System Model: 4001BK-3
Tievēšanas Neoprēna Termo jostaPower System tievēšanas  josta WT PRO palīdzēs jums koncentrēties uz problēmu zonas korekciju jostasvietā. Tas ir izgatavots no neoprēna, tadējādi tam ir sildošais  efekts jostas vietā , josta uzlabo asins plūsmu un vielmaiņas procesus,  tāpēc palīdz lab..
12,00€
Bez nodokļa:9,92€
Rāda no 1 līdz 25 kopā 25 (Kopā lapu - 1)
Whatsapp
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Piekrīti sīkdatņu izmantošanai !